Merkezefendi Belediyesi | Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri
Anasayfa Belediyemizden Haberler


Başkan Subaşıoğlu Baba Ocağında Aşure Hayrına Katıldı
05.10.2018
    Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Yenimahalle’de Gazioğlu Camii Derneği ve mahallelilerin desteğiyle gerçekleştirilen aşure hayrına katıldı.


 Muharrem ayının gelmesiyle mahallelerde aşure ve keşkek hayırları yapılmaya devam ediyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun da baba ocağı olan Yenimahalle’de, aşure ve keşkek hayrı yapıldı. Mahallelinin de desteği ile Gazioğlu Camii Derneği tarafından yapılan aşure hayrına Başkan Subaşıoğlu da katıldı. Subaşıoğlu vatandaşlara aşure ve keşkek ikramında bulundu.

Başkan Subaşıoğlu, “Muharrem ayının güzel aşure ve keşkek hayırları vesilesiyle Merkezefendimizin her mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yenimahalle benim kendi mahallem, ailemin yaşadığı mahalle. Birlik ve beraberlik içerisinde bugün 3 bin kişinin üzerinde güzel bir organizasyon. İnşallah bu Yenimahalle’deki birliğimiz, beraberliğimiz hep daim olsun” dedi.
Fotoğraflar
         

Merkezefendi Belediyesi - Muhammet SUBAŞIOĞLU | Merkezefendi Belediyesi - Muhammet SUBAŞIOĞLU | Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri