Merkezefendi Belediyesi | Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri
Anasayfa Belediyemizden Haberler


Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’ten Anlamlı Ziyaret
27.03.2019
    Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Kütüphaneler Haftası’nda Merkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi’nde yapımımı tamamlanarak açılışı gerçekleştirilen Merkez Kütüphane’yi ziyaret etti. Denizli Basket baş antrenörü Şahin Ateşdağlı, “Böyle bir eser kazandırıldığı için Denizli çok şanslı. Müthiş bir yapı olmuş” diye konuşurken, 2.Kaptan Azizcan Özdemir, “Çok güzel, çok modern bir tesis olmuş. Bizler de takımca kaydımızı yaptırdık” dedi.


Türkiye Basketbol 2.Ligi’nin A Grubu’nda Denizli’yi temsil eden ve ligin normal sezonunu 20’de 20 yaparak rekor kıran Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Kütüphaneler Haftası vesilesiyle Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Merkez Kütüphane’yi ziyaret etti. Sign Of The City organizasyonunda ‘Altın Kelebek’ ödülünü alan Merkez Kütüphane’yi gezen Denizli Basket’in teknik heyeti ve oyuncuları, yaklaşık 40 bin kayıtlı üyesi bulunan kütüphaneye sırayla kayıt oldular. Merkez Kütüphane’nin her katını büyük bir ilgi ile gezen teknik heyet ve oyuncular raflar arasında adeta kayboldular.

ATEŞDAĞLI, “İNSANLARI KİTAP OKUMAYA TEŞVİK EDEN BİR YAPI”

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, Denizlilileri Merkez Kütüphane’ye davet ederek, “Antrenman sonrası belediyemizin açmış olduğu Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi’ni ziyaret ettik. Müthiş bir yapı olmuş. Böyle bir eser kazandırıldığı için sadece Merkezefendi değil Denizli çok şanslı. İçerisi gerçekten inanılmaz. Güzel dizayn edilmiş. Çok keyifli, insanları kitap okumaya teşvik eden, araştırma yapmak için çok uygun yerler olan bir yapı. Bizler de sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunu düşünen, aynı zamanda iyi sporcuların, kültürlü insanlar olması gerektiğini düşünen bir milletiz. Onun için de her insanın buraya gelip en azından kitaplara dokunmasını, onların kokusunu hissetmesini ve onlarla beraber zaman geçirmesinin gerektiğini düşünüyorum. Bizler takım olarak hepimiz kaydımızı yaptırdık. Bizler de mümkün oldukça burayı takip etmeye devam edeceğiz.  Umarım basketbol severler de sporseverler de aynı şekilde kütüphaneden faydalanırlar. Bu güzel yapıyı her zaman dolu, güzel bir şekilde görmek isteriz” diyerek konuştu.

ÖZDEMİR, “MODERN İMKÂNLARIN KULLANILDIĞI BİR TESİS OLMUŞ”

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in 2.kaptanı Azizcan Özdemir ise, “Bugün Merkezefendi Belediyesi’nin açılışını yaptığı Merkez Kütüphanesi’ni antrenmandan çıkıp ziyarete geldik. Öncelikle herkese hayırlı olmasını diliyorum. Çok güzel, çok modern bir tesis. Gerek okuma sevdalıları gerek öğrenciler için çok güzel bir tesis olmuş. Bugün gelip takımca kaydımızı yaptırdık. Bundan sonr ada bu tesisten yararlanmak istiyoruz. Tüm modern imkânların kullanıldığı bir tesis olmuş. Okumayı teşvik için, öğrencilerin ders çalışıp bilgi edinmesi için güzel bir tesis olmuş” dedi.
Fotoğraflar
               

 

Merkezefendi Belediyesi - Muhammet SUBAŞIOĞLU | Merkezefendi Belediyesi - Muhammet SUBAŞIOĞLU | Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri