T.C. Merkezefendi Belediyesi | T.C. Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri
Anasayfa Belediyemizden Haberler
Duyurular


Merkezefendi Belediyesi’nden Aşure İkramı

Merkezefendi Belediyesi tarafından Muharrem ayı nedeniyle belediye önünde aşure ikramında bulunuldu. Merkezefendi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan aşure hayrına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mahir Akbaba, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, meclis üyeleri, gaziler ile çok sayıda vatandaş katıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, protokol üyeleri ile birlikte vatandaşlara tek tek aşure dağıtarak, Muharrem ayının hayırlar getirmesini diledi.
“Kazım Arslan İsminin Verilmesi Vefa Örneğidir”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Haziran ayında hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin verildiği parkta Kazım Arslan Anıtı’nı açtı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kazım Arslan, bizim abimizdi. O siyasetin duayeniydi. Çok erken yaşta kaybettik. Kazım abimizi sevgiyle, saygıyla rahmetle anıyorum” dedi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Kazım Arslan, Cumhuriyet Halk Partisi için gerçekten de çok değerli bir insandı. Toplumun her kesimi tarafından sevilen, partili olsun veya olmasın toplumun her kesimi tarafından sevilen, sayılan, saygı duyulan bir insandı. Vefatıyla büyük bir şok yaşadım. Bu parka Kazım Arslan isminin verilmesi vefa örneğidir” diye konuştu.


Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Paü Arena’da Sahne Alacak

Yeni sezon öncesinde Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket ’de hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Manisa’da oynadığı iki hazırlık maçını da kazanan Denizli Basket, Hotel Angel’s Park tarafından düzenlenen turnuvaya ev sahipliği yapacak. PAÜ Arena’da gerçekleştirilecek üçlü turnuvada Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, 19 Eylül Perşembe günü saat 17.00’de Lokman Hekim Fethiye Belediye, 20 Eylül Cuma günü saat 19.00’da Petkim Spor ve 21 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’de ligin güçlü ekiplerinden Konyaspor’la karşı karşıya gelecek. Spor severler maçları ücretsiz olarak seyredecek. Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, “Manisa’da gerçekleştirilen hazırlık maçlarının ikisini de kazandık. İki maçta da iyi bir oyun sergiledik. Daha da iyi olacağız. Şimdi önümüzde üçlü bir hazırlık turnuvası var. Evimizde oynayacağız. Sahada ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Evimizdeki bu hazırlık maçlarına tüm Denizlilileri davet ediyorum” dedi.


Başkan Doğan ve Personelden Emine Bulut Farkındalığı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, belediyenin kadın personeli ile birlikte, Kırıkkale’de 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından, 10 yaşındaki kızının önünde katledilen Emine Bulut ve son günlerde artan kadın cinayetlerine dikkat çekmek için hizmet binası önünde bir basın açıklamasında bulundu. Başkan Doğan, “Geçtiğimiz günlerde Emine Bulut, eski eşi tarafından vahşice öldürüldü. İlimizde de İncilipınar Parkı yakınında bir kadın arkadaşımız eski eşi tarafından bıçaklandı. 17 yılda kadının ne giyeceğine, nerede güleceğine, nasıl çalışacağına iktidar tarafından karışıldığı müddetçe kadına yapılan baskılar ve şiddet bu şekilde artarak devam edecektir. Tek amacımız hiçbir canlının şiddete maruz kalmamasıdır” dedi.


Kocatepe’ye Büyük Yürüyüş Gerçekleştirildi

Afyonkarahisar’da, Zafer Haftası ve Büyük Taarruz’ 97. yıldönümü kutlamaları kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşların katılımıyla Kocatepe’ye Büyük Yürüyüş gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediyesi de gazileri, muhtarları ve Merkezefendilileri yürüyüşün düzenlendiği, Türk Ordusu’nun destan yazdığı yerle buluşturdu. Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Necdet Yılmaz’ın da katıldığı gezide, Büyük Taarruz Şehitliği’ni ziyaret edildi. Ardından Şuhut Stadyumu'ndaki resmi törenlere ve zafer kutlamalarına katılım sağlandı. Merkezefendi kafilesi tören sonrasında, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve Türk ordusunun, Şuhut'tan Kocatepe'ye yaptığı yürüyüşü tekrarlayarak Gerçekleştirilen yürüyüş sonrasında kafile Denizli’ye hareket etti.


Vali Karahan’a Denizli Basket Forması

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Kulüp Başkanı Veli Deveciler ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Valisi Hasan Karahan’ı makamında ziyaret ederek forma hediye etti. Başkan Doğan, Vali Karahan’a takım ve yeni sezon ile ilgili bilgi verdi. Doğan, “Yeni sezonda güçlü bir ekiple ligde mücadele edeceğiz. Sayın Valimize takım hakkında bilgiler vererek maçlarımıza davet ettik” dedi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve kulüp yöneticilerini ağırlayan Vali Karahan ise ziyaretten memnun olduğunu belirtti. Vali Karahan, “Denizli Basket’in 1.Lig’de Denizlimizi temsil edecek olmasından çok mutluyuz. Vatandaşlarımızı ve basketbol severleri maçlara bekliyoruz” diye konuştu.
Haberlerin devamı burada olacak
Devamı
T.C. Merkezefendi Belediyesi | T.C. Merkezefendi Belediyesi, Denizli Merkezefendi, Offroad, Denizli Offroad, Merkezefendi Offroad, Bisisklet, Havuz, Bursa-Çanakkale, İstanbul Gezisi, Kapalı Pazaryerleri, Merkezefendi Halısaha, Asfalt Projeleri, Toplantı ve Sergi Salonu, Başkarcı Düğün Salonu, Sağlık Merkezi, Tenis Merkezi, Offroad Pisti, Bisiklet Yolları, Merkezefendi Kültür Merkezi, Taziye Evi, Z Kütüphane, Denizli Kütüphane, Merkezefendi Kütüphane, Ornaz Vadisi, Başkarcı Kır Düğün Salonu, Spor ve Sosyal Tesisler, Başkarcı Macera Parkı, Karaçay Sosyal Tesisleri